HAKKIMIZDA:

Cevher-i Han Şirketi olarak, insan sağlığına dokunan, insanı koruyan ürünler başta olmak üzere son derece kaliteli ve sağlıklı ürünleri üretmek, pazarlamak ve gerçek ve tüzel kişilere nitelikli danışmanlık hizmeti vermek üzere yola çıktık.

Hedefimiz sizlere çalışılabilecek ve yaşanabilecek en hijyenik ortamı sağlamak ve hem çevre hem de insan sağlığını göz önünde bulunduran çözümler sunmak.

Hedefimiz kısa sürede önemli işler başarmak.

MİSYONUMUZ:

Hem ortakların, yöneticilerin ve çalışanların mutlu oldukları işi yaparak kazanç elde etmesini sağlamak hem de müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmek amacıyla şirketimizi kurduk. Sağlıklı ürünler üretmek ve pazarlamak ve bireylere ve şirketlere mali, hukuki, dijital ve stratejik danışmanlığı son derece nitelikli şekilde vermek ve sanal ortamı etkili kullanmak için faaliyetteyiz.

VİZYONUMUZ:

Hedefimiz, insan sağlığına dokunan bir şirketin kısa sürede global ölçekte faaliyette bulunarak üstün başarılar elde etmesini sağlamak; katma değer üretmek; ortak aklın ve bilimsel çalışmanın sinerjisini hayata geçirmek ve ülkemize döviz kazandırmaktır.